موشن گرافیک شاتل لند


شاتل لند مجموعه وبسایتی هست که نیاز کاربران اینترنتی رو برآورده میکنه ، حالا این نیاز می تونه یک تخصص حرفه ای باشه در زمینه گیم یا دانلود یک نرم افزار ساده . همان طور که از اسم شاتل لند هم پیداست از دید من سرزمینی برای برآورده کردن تمام نیاز های کاربران اینترنتی هست.
با این توضیحات و اطلاعات سعی کردیم سناریو اون حس استفاده از وب سایت رو به کاربران القا کنیم برای همین در سناریو کاربران را با تیپ های مختلف و نیاز های مختلف در سناریو قرار دادیم .هر قسمت هم نسبت به موضوعی که قرار هست معرفی شود ، فضا سازی شده .

در تصویرسازی سعی کردیم یک خانواده رو نشون بدیم که هر کدوم نسبت به علاقه خودشون از قسمت های مختلف وب سایت استفاده می کنند . رنگ و فرم در تصویر سازی به چند رنگ و چند فرم محدود شده به طوری که با مشاهده کردن متوجه آن میشم .

در انیمیت سعی کردیم تصویر انیمیشنی تری داشته باشیم به اضافه جزئیاتی که فضا رو واقعی تر نشون بده در عین حال خاصیت موشن گرافیکی کار از دست نره . اکثر حرکات دوربین به صورت پیوسته هست به این معنی که ادامه پلان ها به جای کات با حرکت هایی به هم وصل می شوند ، نرم افزار فتوشاپ برای تصویر سازی و افتر افکت برای انیمیت استفاده شده .

موزیک: در ساخت موزیک متن موشن ار یک فضای روشن و امید بخش استفاده کردیم و طوری تظیم شده تا هنگام معرفی شاتل این فضا به اوج خودش برسه ، به علاوه این افکت های صدا حرکت و به وجود اومدن عناصر موشن رو بیشتر نشان میدن . در آخر هم با صدای گوینده مفهوم مورد نظر کامل تر به گوش ببنده می رسد.

آخرین پروژه ها