وبلاگ

21-Content-Marketing-Mistakes-the-Experts-Really-Regret.jpg

چند اشتباه رایج در درخواست طراحی موشن گرافیک – بخش دوم

۴- به جزئیات بی اهمیت توجه نکنید.
گاه این اتفاق بار ها تکرار شده که مشتریان ما به بخش های بی اهمیت نسب به بخش های به مراتب با اهمیت تر بیشتر توجه دارند و کاملا ناشی از حساسیت بالا و بی مورد است.

اهمیت نحوه بیان مفاهیم مد نظر به مراتب مهم تر از شکل و شمایل کارکتر بوده و تغییر شکل کارکتر ها تاثیر زیادی در حل چالش بیان مفاهیم ندارد.

۵- بودجه را مشخص نماید.
مشخص نمودن بودجه یکی از مهمترین قسمت های تصمیم گیری جهت طراحی و ساخت موشن گرافیک می باشد. چرا که کیفیت طراحی موشن گرافیک متغییر بسیار بزرگی است. تنوع در سبک های بسیار محصور کننده شاید نیاز امروزی شرکت های بزرگ باشد تا بتوانند همانطور که در حوزه تکنولوژی عالی عمل نمودن در فعالیت های بازاریابی و هنری سازمان خودشان نیز عالی عمل شود. شما به این موضوع توجه داشته باشید که هنر توانائی بسیار بالائی در تغییر دید یک مشتری دارد. بنابر از این توانائی بهترین استفاده را نماید.
ما نمیتوانیم حدس بزنیم که بودجه شما چه مقدار است پس با بررسی دقیق این جایگاه بودجه خود را مشخص نمایید تا ما بتوانیم با توجه با درخواست دقیق شما پیشنهاد های بهتری داشته باشیم.

۶- از موسیقی های آرشیوی استفاده نکنید!!!
بیان اهمیت موسیقی در مرحله اول شاید به دلیل کم توجه ای به اجرای درست و اصوای آن کم اهمیت جلوه نماید، اما بدون شک همانطور که ما رنگ ها ، اشکال و حرکت یک ویدئو رو به علت تاثیر گذاری منحصر بفرد خود استفاده می نمایم بخش صدا نیز از اهمیت هم اندازه ای به دلیل داشتن تاثیر منحصر بفرد بر روی مخاطب را دارد. تفسیر حرکت در حس شنوایی شاید یک افتادن باشد که این خود در دنیای موسیقی یک صدا یا همان تصویر دنیای رنگ ها باشد. بدین سان نمیتوان از تاثیر بی نظیر صدا و کار برد آن در ساخت موشن گرافیک غافل بود!!!

۷- “یک” موشن گرافیک به تنهائی اهمیت کمتری دارد!
فارغ از این که شما با چه عنوان دست به ساخت موشن گرافیک میزنید باید به این نکته توجه داشته باشید که جهت برقراری ارتباطی صمیمانه و بر اساس اعتماد با مشتریان خود، شما نیاز به یک تولید محتوای پیوسته دارید تا مخاطبین حضور شما را در صحنه رقابت و فعالیت به صورت مداوم به خوبی حس نمایند بدین شکل با توجه به حضور همیشگی شما ،مخاطبین به هویت شما اعتماد میکنند. به همین دلیل است که ما به ساخت چند موشن گرافیک کوتاه در مقابل یک موشن گرافیک بلند و خسته کننده اشاره داریم.

پورابراهیمچند اشتباه رایج در درخواست طراحی موشن گرافیک – بخش دوم
به اشتراک گذاشتن