وبلاگ

mistake-featured.png

چند اشتباه رایج در درخواست طراحی موشن گرافیک – بخش اول

۱- هیچگاه کیفیت را فدای ضرالعجل نکنید!!

طراحی و ساخت موشن گرافیک بر اساس تخصص های متفاوتی می باشد، مانند “کارگردانی، تصویر سازی، انیمیت و ساخت موسیقی. هر یک از این مراحل نیاز به ایده پردازی دارد که به خلق یک اثر هنری منتهی می شود.

در این مراحل شما نیاز یه زمان کافی جهت رسیدن به بهترین ایده ها را دارید. چرا که بخشی از ایده های اولیه برای این که به ایده های بهتری تبدیل شوند نیاز به آزمون دارند و این امر نیز زمان کافی به اندازه شکل گیری ایده نیاز دارد. برای ایده پردازی نمی توان زمان “دقیقی” در نظر داشت. بدین ترتیب “زمان” اولبن الویت برای اجرای یک کار با کیفیت می باشد.

 

۲- بجای یک موشن گرافیک طولانی چند موشن گرافیک کوتاه داشته باشید!

در یک پروژه طولانی با واقعیت  های مثل “کم صبر بودن مخاطب ” ، “گیج شدن مخاطب”  “دانلود سخت موشن به علت حجم بالا” عدم هماهنگی با رسانه های متفاوت  و تاثیر گذاری پایین رو به رو هستیم . بنابراین جهت جلوگیری از این مسائل در ساخت موشن گرافیک باید به آن توجه داشت که تا حد امکان این مسائل رعایت شود.

 

۳- از تعداد مخاطب بالا در یک موشن گرافیک بپرهیزید.

داشتن چند مخاطب در یک موشن گرافیک باعث کم تاثیر و یا حتی بی تاثیر شدن موشن گرافیک می شود. گیج شدن مخاطب باعث میشود که موارد با اهمیت تری دیده نشوند و در نتیجه به هدف خود نرسید. این که شرکت های متعددی به ما درخواست طراحی و ساخت  موشن گرافیک با دو یا چند مخاطب را میدهند و بر این تصمیم اصرار دارند باید به این حقیقت توجه نمایند!!!

پورابراهیمچند اشتباه رایج در درخواست طراحی موشن گرافیک – بخش اول
به اشتراک گذاشتن

نظر دهید