دیبو کارت

جزئیات

  • فلت موشن
  • 40 استوری برد
  • 87 فریم
  • 1 دقیقه و 24 ثانیه
  • صوت & صداگذاری
URLhttps://flatmode.com/?p=313
اشتراک

موشن گرافیک دیبو کارت

 

دیبوکارت، اینفوگرافیکی برای کارت ویزیت های نسل جدید

بعد از نوشتن داستان و سناریو، برای این پروژه دست به کار جالبی زدیم : طراحی کاراکتر محوری. بنابراین محتوای این کار به این ترتیب ارائه میشه که کاراکتر توی کل داستان کاری انجام میده که با اضافه شدن صدای گوینده، مخاطب متوجه اتفاقی که در تصویر می افته میشه و پیام منتقل می شه. این موضوع چارچوب ما برای انجام این پروژه بود و حالا وقت سوار کردن محتوا روی این چارچوب هست.

انیمیت سازی، زمان بر ترین بخش کار

در فرآیند انیمیت کردن، ما بیشترین تلاش رو به کار می گیریم تا با حرکت دادن به تصاویر و اضافه کردن یک سری جزئیات کمک کنیم تا تصاویر اصطلاحا زنده تری رو به مخاطب ارائه کنیم. به موازت این، مراقب هستیم که ریتم داستان حفظ بشه. به عنوان مثال در این پروژه، کارت ویزیت و تلفن همراه مدل سازی ۳D شده بودند تا حرکت بیشتری انجام بدهند. نرم افزارهای مورد استفاده در تصویر سازی Photoshop و ؟؟؟؟ بوده و برای انیمیت کردن کار از AfterEffect وCinema4D استفاده شده. مدت زمان انجام این پروژه ۲۵ روز بوده.

 

تصویر سازی با تنالیته گرم

تصویر سازی با انتخاب رنگ شروع شد. برای موشن گرافیک دیبوکارت ما از تنالیته گرم رو انتخاب کردیم، چرا که اتفاقاتی که در کل داستان می افتاد نیاز به ایجاد فضای واقعی تری داشت.

 

 

فضای کمدی برای موزیک

برای موزیک این انیمیشن، یک فضای کمدی در نظر گرفتیم و در معرفی دیبوکارت سعی کردیم که با تغییر ریتم موزیک اصطلاحا جان دوباره ای به فضا بدیم تا حس امیدبخشی رو در کار القاء کنیم. همینطور دقت زیادی در افکت های صوتی کردیم تا حرکت عناصر کار رو بهتر نشون بدیم.

 

آخرین پروژه ها