موشن گرافیک سیم‌پِی

جزئیات

  • فلت موشن
  • 8 استوری برد
  • 5 فریم
  • 15 ثانیه
  • صوت & صداگذاری
URLhttp://flatmode.com/?p=487
اشتراک

 

 

سیم پی یک اپلیکیشن درگاه پرداخت است که محصولات متفاوتی نسبت به اپ های مشابه ارائه میدهد، محصولاتی مثل: اپِ خرید بلیت هواپیما، قطار، سینما… پرداخت جرایم رانندگی و پرداخت قبوض… که در زندگی امروزی از نیازهای ضروری ما هستند.

 

سناریو هم بر همین اساس نوشته شده؛ که شروع یک روز کاری و دغدغه های روزانه یک فرد را روایت میکند… و در آخر متوجه میشوید که چقدر این اپلیکیشن میتواند برای این فرد مفید باشد.

قسمت اول رئال به نظر میرسد ولی قسمت دوم کمی انتزاعی، در تصویر سازی سعی کردیم این دو فضا را نزدیک به هم کنیم، و برای این کار از رنگ سبز المنت ها کمک گرفتیم.

 

برای انیمیت این موشن حرکت بین پلان ها مرتبط و به جا صورت گرفته و همچنین مفهوم تصویر رو بهتر القا می کند، مانند تبدیل لیست کار روزامه به اپلیکیشن سیم پی (که راحت تر انجام شدن کارها با تلفن همراه رو نشان میدهد)
در این موشن گرافیک، علاوه بر نرم افزار های Photoshop و aftereffect، از نرم افزار Cinema 4D، نیز برای انیمیت کار استفاده کردیم.

 

 

اما برای موسیقی متن این موشن یک ملودی ساده در اسکِیلِ Jazz با پیانو نواخته شده و حتی سازبندی موسیقی هم بر اساس همین سبک میباشد، ریتم ها که هیجان خاصی برای معرفی سیم پی میدهند، با Brush Drums و Duble Bass زده شده اند، همینطور Sound Effect ها که القا کننده حس موشن میباشند کار را تکمیل کردند.

 

آخرین پروژه ها